Życzenia noworoczne i zapowiedź zmian

Łukasz Piotrowski Komentarzy 0

  Witajcie w tym ostatnim dniu starego roku 2016. Już niebawem będziemy mieli rok 2017 a w raz z nim nowe wyzwania, nowe możliwości.

  Chciałbym życzyć Wszystkim aby ten nowy rok 2017 był jeszcze bardziej kreatywny i niósł ze sobą nowe wyzwania, nowe pomysły, nowe zlecenia i masę ciekawych problemów do rozwiązywania.


  Rok 2017 będzie też dla mnie szczególnym rokiem ponieważ szykują się dość duże zmiany w prowadzeniu bloga.

  Zmianie ulegnie całkowita organizacja samego bloga, jego nazwy i forma. Na tą chwilę nie chcę zdradzać szczegółów ale mam nadzieję że nowa forma przypadnie do gustu :)

  Zmianie też ulegnie nieznacznie Fanpage (https://www.facebook.com/LekkieBlogowanie). Tutaj również zmieni się nazwa. Poprawi się też jakość wpisów oraz ich oprawa.

  W planach jest uruchomienie grupy wsparcia na FB aby można było swobodnie wymieniać się doświadczeniami oraz dzielić problemami.

  Kolejną nowością będzie kanał na YouTube. Będę tam publikował materiały szkoleniowe głównie dla początkujących programistów oraz materiały wyjaśniające pewne zagadnienia.

  To jednak nie wszystko co się zmieni lub pojawi ale nie chcę zdradzać na ten moment więcej smaczków :) Śledźcie uważnie stronę oraz Profil FB.

  Do siego roku!

  Top