Prac mały update

Łukasz Piotrowski Komentarzy 0

  Aktualnie miło mi poinformować że wszystkie usługi, strony zostały przeniesione na nowe serwery. Teraz mam nadzieję że strona będzie działała jeszcze szybciej i nie będzie już więcej przerw w dostawie contentu. Strona działa na PHP 7 co zwiększa wydajność w porównaniu do PHP 5.

  Kolejnym elementem który się zmienił to Fanpage. Została zmieniona nazwa jak i sam adres. Obecnie na FB można odnaleźć stronę pod adresem: https://www.facebook.com/DevelopersAreAmazing

  Pojawiła się też nowa usługa: http://bin.devsphp.pl. Dzięki niej można wklejać i udostępniać swoje kawałki kodów innym ludziom. W chwili obecnej nie ma limitu czasowego przechowywania tych danych, jednak z czasem (pewnie nie prędko) może się to zmienić. Dojdzie też możliwość umieszczania prywatnych wklejek oraz monitorować co już mamy udostępnione. Zaleca się nie przechowywania haseł oraz innych wrażliwych danych (najlepiej je wyciąć)

  Następna sprawa. Niebawem będzie można uzyskać darmowy dostęp do GitLab - miejsca gdzie będzie można trzymać swoje repozytoria. Jaka będzie dokładna forma oraz ile miejsca zostanie udostępnione podam niebawem wraz z uruchomieniem usługi.

  Od czasu do czasu pojawiają się też wpisy na Twitterze: https://twitter.com/DevsPhp. Mam nadzieję że częstotliwość będzie rosła w raz z rozwojem.

  Na razie to tyle z ciekawszych informacji.

  Ciąg dalszy nastąpi :)


  Top